tanie loty do Londynu
TANIE LOTY DO LONDYNU
Bilety lotnicze do Londynu. Tanie loty.
 
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna

Lotniska w Londynie

Jak przystało na tak dużą metropolię, Londyn obsługuje przeloty na kilku lotniskach(bilety lotnicze). Znajdziemy ich tam aż pięć: Heathrow, Luton, Gatwick, City i Stansted. Największym (nie tylko w Londynie, ale również w Europie) jest lotnisko Heathrow. Ten port lotniczy znajduje się w odległości nieco ponad 20km od centrum miasta, z każdej strony Londynu jest wiele wygodnych możliwości dojazdu.

Loty Warszawa - Londyn obsługiwane są w większości przez lotnisko Heathrow, jest doskonale dostosowane infrastrukturalnie do wielkości obsługiwanych lotów. Znajdziemy tam sklepy, kantory, punkty informacyjno - turystyczne, restauracje, wypożyczalnie samochodów i wszystko, co może być potrzebne turyście, czy biznesmenowi przed lub po przebytej podróży.
Do przejazdu do centrum miasta nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Na miejscu - na lotnisku znajdziemy wiele punktów informacyjnych, w których ich pracownicy chętnie pomogą nam rozwiązać ewentualne problemy. Wszystkie środki komunikacji i trasy są dobrze opisane, tak, że wystarczy znać miejsce docelowe, w które chcemy się udać, i na pewno sobie z tym poradzimy - nawet będąc w Londynie pierwszy raz.
Pamiętajmy tylko o podstawowych zasadach ostrożności, o których nie można zapominać we wszystkich krajach, a na pewno loty do Londynu będą bezpiecznie i miło wspominane. Kilka prostych zasad, o których nie zaszkodzi przypomnieć:
  • Trzymajmy portfel i dokumenty w miejscu, z którego łatwo nie wypadną, ani nie dadzą się w prosty sposób wyciągnąć;
  • Nie dajmy się namówić na usługi taksówkarzy, polecających nam przejazd w budynku lotniska - ich ceny przewyższą wielokrotnie uczciwą stawkę za przejazd, który oferują korporacyjne taksówki, stojące przed halą lotniska;
  • W razie kłopotów, zgłośmy się do obsługi lotniska - na pewno nam pomogą, jeśli nie znamy języka angielskiego, nie powinno być problemu ze znalezieniem osoby, która mówi po polsku.
Loty do Londynu
najniższe ceny biletów lotniczych