tanie loty do Londynu
TANIE LOTY DO LONDYNU
Bilety lotnicze do Londynu. Tanie loty.
 
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna

Zwiedzanie Londynu

Londyn jest stolicą Wielkiej Brytanii, położona nad Tamizą stanowi drugie co do wielkości miasto Europy po Moskwie(zobacz tanie loty do Moskwy).

Zwiedzając Londyn najwygodniej jest korzystać z komunikacji miejskiej. Jest bardzo dobrze zorganizowana. Cały Londyn komunikacyjnie podzielony jest na strefy, pod kątem zasięgu, jest ich 9, strefy od 1 do 6 obejmują granice tzw. Wielkiego Londynu.

Londyn to miasto, w którym właściwie każdy znajdzie coś dla siebie. Kupując tanie bilety lotnicze zaoszczędzimy pieniądze na wiele atrakcji na miejscu. Wielbiciele spacerów mają do dyspozycji niezliczoną liczbę zakątków i parków, w których mogą zaczerpnąć niezapomnianych widoków, wypić smaczną kawę, odpoczywając na trawniku parku w centrum miasta. Pasjonaci historii znajdą wiele zabytków, muzeów i miejsc osławionych mianem światowego dziedzictwa kulturowego - a już na pewno - mianem jednego z czołowych symboli Londynu. Znajdzie się również szereg atrakcji dla wielbicieli pamiątek i zakupów - w ogromnej ilości sklepów, oferujących niesamowite wyprzedaże - każdy z nich znajdzie coś na miarę swoich potrzeb. A wszystko to w atmosferze miasta urokliwego i wyjątkowego w swojej otwartości - na inność i wielokulturowość.

zobacz : loty Wizzair

Warto wiedzieć
  • Zaplanuj czas, jaki spędzisz w Londynie - zorientuj się w możliwościach zakupu biletu, który pozwoli Ci korzystać z wielu środków transportu - oszczędzając pieniądze.
  • Planując wizyty w muzeach i na inne atrakcje - dowiedz się, czy miejsca, które planujesz odwiedzić, nie są objęte możliwością kupna biletów łączonych (np. kupując bilet na London Eye oraz do Muzeum figur woskowych Madame Tussauds poniesiesz mniejsze koszty i uda Ci się ominąć długą kolejkę do muzeum).
  • Zajrzyj do internetu - zdarza się, że rezerwując bilet z wyprzedzeniem przez internet, otrzymasz bardzo korzystny rabat cenowy.
  • Przemieszczaj się korzystając z miejskich środków transportu - wypożyczonym samochodem, lub taksówką utkniesz w korkach, będziesz miał problem z parkowaniem - miejskie środki transportu oferują połączenia do wszystkich atrakcji turystycznych. Dojedziesz tam sprawnie, tanio i nie błądząc.

Zdjęcia


Tower Bridge - tanie bilety do londynu
London Eye - tanie przeloty
Underground - tanie latanie
Parlament - tanie loty do Londynu
architektura Londynu - tanie połączenia do Londynu
Canary Wharf - rezerwacja biletów do Londynu
Loty do Londynu
najniższe ceny biletów lotniczych

Wylot z Polski